Özdilek Marketlerinde ParafPara Var

Özdilek Marketlerinde ParafPara var! 24 Ekim 2018 tarihine kadar Özdilek hipermarketlerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk gıda harcamanıza 20 TL ParafPara verilecektir. Kampanya ParafPara POS’ları üzerinden yapılacak olan işlemler için geçerlidir. Kampanyadan her müşteri 1 kez yararlanabilir. ParafPara kazanıma dair bilgi slip üzerinde yer alacaktır ve kazanılan ParafPara’lar için SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Peki ParafPara ne zaman yüklenecek? Kazanılan ParafPara’lar işlem yapıldıktan bir gün sonra harcama yapılan karta yüklenecektir. Parafree, Parafly ve ek kartlar kampanyaya dahil olmaktadır. Business kartlar, iptal/iade işlemleri, tütün ve içki işlemleri, TL/dakika yükleme işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

ParafPara’ları en son ne zaman harcayabilirim? Kartınıza yüklenen ParafPara’lar 5 Kasım 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. 6 Kasım 2018 tarihine kadar kullanılmayan haklar geçerliliğini yitirir. Türkiye Halk Bankası kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Daha detaylı bilgi için Halk Bank müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir