Özdilek Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Özdilek Mini Cooper Çekiliş Kampanyası kapsamında 25 Nisan ile 15 Ağustos 2019 tarihleri arasında yurt içi genelinde Özdilek markalarından yapacağınız alışverişlerde çekilişe katılabilirsiniz. Kampanyaya dahil markalar aşağıda yer almaktadır. Özdilek Mini Cooper Sonucu ise https://okampanya.com/ozdilek-mini-cooper-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Özdilek hipermarketleri, Özdilek mağazaları, Cafe Gold Time, Safahat Lokantası, Safahat Kafe, Cinetime, Lavandi Kuru Temizleme, Game Factory, Game Machine Bowling, My Auto, Play Time mağazaları ve ozdilekteyim.com sitesi üzerinden aynı gün içinde gerçekleştirilecek olan 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra kampanya katılım noktaları üzerinden fiş ve fatura ibraz ederek çekilişe katılım sağlamaya hak kazanabilirsiniz. Ozdilekteyim.com üzerinden yapılacak alışverişler bilgisayar çıktısı ürün ve fatura ile birlikte en geç 7 gün içinde gönderilecek ve siparişin verdildiği tarih baz alınarak işlem gerçekleştirilecektir. İşte Özdilek Mini Cooper Çekiliş Kampanyası ile ilgili olarak detaylar…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

2 kişi 159.747,00 değerinde 2019 model Mini Cooper (5 kapılı, kırmızı.)

1 kişi 159.747,00 değerinde 2019 model Mini Cooper (5 kapılı, metalik mavi)

1 kişi 159.747,00 değerinde 2019 model Mini Cooper (5 kapılı, metalik yeşil)

1 kişi 159.747,00 değerinde 2019 model Mini Cooper (5 kapılı, metalik gri)

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 27 Ağustos 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 29 Ağustos 2019 tarihinde Milliyet Gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Çekiliş ile ilgili detaylar nelerdir? 

Çekiliş sonucunda kazanan asil talihliler 13 Eylül 2019 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. Yedek talihlilerin ise 28 Eylül 2019 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekir. Talihlilerin bu tarihleri kaçırması halinde ödül hakkı iptal olur. İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı fiş, fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.

Çekiliş kapsamında bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Çekilişe 18 yaşından küçükler katılamaz. Ayrıca Özdilek çalışanları ve çekilişi düzenleyen Mucize Tanıtım Organizasyon çalışanları çekilişe katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

İkramiye sonucunda ödüllerin KDV ve ÖTV gibi vergileri dışındaki yasal yükümlülük ve vergiler talihlilere aittir. Özdilek Mini Cooper Çekiliş Kampanyası kapsamında daha detaylı bilgilere firmanın resmi WEB sitesi üzerinden ve kampanya danışma noktalarından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir