Paraf Trendyol indirim kampanyası

Paraf Trendyol indirim kampanyası kapsamında 31 Ağustos 2019 tarihine kadar trendyol.com WEB sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Paraf POS’ları üzerinden yapılacak tek seferde 150 TL ve üzeri alışverişlerde anında 30 TL indirim kazanabilirsiniz. İşte kampanya ile ilgili diğer detaylar…

İndirimden nasıl faydalanırım?

Kampanya sona erene kadar; Trendyol’un WEB sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Paraf POS’larından yapılacak 150 TL ve üzeri tek seferde alışverişlerde indirim ödeme sayfasında kredi kart bilgileri girildiğinde otomatik yansıtılacaktır. Yani yapacağınız ödemede indirim yapılmış olacaktır.

Ödeme işlemine onay vermeden önce; indirimin sağlandığından emin olmanızı öneririz. Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime dahil olmaktadır.

Kampanyaya hangi kartlar dahil, hangileri dahil değildir?

Paraf, Parafly, Parafree, sanal kartlar ve ek kartlar üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmiştir.

Business kartlar, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ve iptal & iade gibi yapılan işlemler kampanyaya dahil olmamaktadır.

Paraf Trendyol indirim kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

Kampanya müşteri bazında olmaktadır, her müşteri bir kez kampanyadan yararlanabilir. İptal ve iade sonrasında indirim tutarının iadesi yapılmaz ve yeniden kampanyadan yararlanma hakkı verilmez.

Kampanya farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez. Daha detaylı bilgilere ulaşabilmek adına Trendyol ya da Paraf firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.

Sitemiz içerisinde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz. www.okampanya.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir