Park 23 AVM Honda Çekiliş Kampanyası

Park 23 AVM Honda Çekiliş Kampanyası kapsamında 14 Ekim 2019 ile 16 Şubat 2020 tarihleri arasında Elazığ ilinde yer alan Park 23 AVM içindeki mağazalardan tek seferde yapacağınız 100 TL ve katları tutarında (Her 100 TL’ye 1 adet çekiliş hakkı verilir.) alışverişler ile AVM içinde bulunan kampanya danışma noktalarına gidip fiş / fatura ibraz eden bireysel müşterilere, üzerinde çekiliş katılım numarası, ad, soyad, doğum tarihi,telefon, adres ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir. İşte çekiliş ile ilgili diğer detaylar…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Honda Civic otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 23 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 25 Şubat 2020 tarihinde Posta Gazetesi Doğu Anadolu Baskısında ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Park 23 AVM Honda Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylara AVM içinde bulunan kampanya danışma noktaları üzerinden ya da Park 23 AVM’nin resmi WEB sitesinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir