Park Bornova Opel Astra Çekiliş Kampanyası

Park Bornova Opel Astra Çekiliş Kampanyası kapsamında 16 Eylül ile 15 Aralık 2019 tarihleri arasında Park Bornova Outlet Center içinde bulunan tüm mağazalar ve standlar üzerinden aynı gün içinde yapacağınız toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak; AVM içinde bulunan kampanya danışma noktalarına gidip fiş / fatura ibraz ederek çekilişe katılabilirsiniz. Her 100 TL’lik alışverişe 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. İşte çekiliş hakkında diğer detaylar aşağıda yer almaktadır. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/park-bornova-opel-astra-cekilis-sonucu/ linkinde yer alıyor…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 2019 model Opel Astra Sedan otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 18 Aralık 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılacaktır. Çekilişin resmi sonucu ise 20 Aralık 2019 tarihinde Milliyet Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Park Bornova Opel Astra Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir? 
  • İkramiye kazanan kişilerin fiş / fatura / e-fatura ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle aldığınız belgelerin saklanması sizin sorumluluğunuzda olmaktadır.
  • Mat İnşaat, Park Bornova Şubesi Yönetimi, mağaza çalışanları ve mağaza sahipleri, taşeron firmaların sahipleri ve çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşyanın bedeli için bulunan ÖTV ve KDV gibi vergiler dışındaki vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere AVM içinde yer alan kampanya danışma noktaları üzerinden öğrenebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir