istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Park Bornova Opel Astra Çekiliş Sonucu

Park Bornova Opel Astra Çekiliş Sonucu 18 Aralık 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık yapılan çekiliş ile belirlendi. Çekilişin resmi sonucu ise 20 Aralık 2019 tarihinde Milliyet Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

Opel Astra Sedan Kazanan Asil Talihliler 

Nihaz Boz / Kupon Numarası: 73847

Park Bornova Opel Astra Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar nelerdir? 
  • İkramiye kazanan kişilerin fiş / fatura / e-fatura ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle aldığınız belgelerin saklanması sizin sorumluluğunuzda olmaktadır.
  • Mat İnşaat, Park Bornova Şubesi Yönetimi, mağaza çalışanları ve mağaza sahipleri, taşeron firmaların sahipleri ve çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşyanın bedeli için bulunan ÖTV ve KDV gibi vergiler dışındaki vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere AVM içinde yer alan kampanya danışma noktaları üzerinden öğrenebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir