Paşabahçe Mağazalarında 20 TL MaxiPuan

Paşabahçe Mağazalarında 20 TL MaxiPuan Kampanyası kapsamında Paşabahçe mağazaları ya da pasabahcemagazalari.com üzerinden yapılacak tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan kişilere 20 TL MaxiPuan verilecektir! Kampanyaya nasıl katılacağınıza dair bilgiler ve diğer detayları aşağıda yer almaktadır;

Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecektir. Bu tarihe kadar alışverişten önce ya da alışverişten sonra Maximum Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılım sağlamanız gerekmektedir. İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ile yapılan ödemeler kampanya kapsamındadır. Ayrıca alışverişin Maximum POS cihazı üzerinden gerçekleşmesi gerekmektedir. Ticari kredi kartları, aidatsız kartlar, Maximum fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler de kampanya kapsamında değildir.

Kazanılan MaxiPuanlar 8 Ocak 2019 tarihinde yüklenecek ve 10 gün süre içinde kullanılabilecektir. MaxiPuanlar 19 Ocak 2019 tarihinde geçerliliğini yitirecektir. Yani bu tarihe kadar puanların kullanılması gerekmektedir. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir