Patos cipslerde 100 MB hediye internet var!

Patos cipslerde 100 MB hediye internet var! Kampanya kapsamında 31 Aralık 2019 tarihine kadar promosyonlu Patos, Cipso, Chip Master ve Çerezos Parti Boy ürünlerinden birini satın alıp; ürün ambalajı içinde yer alan katılım şifresini ad, soyad, e-mail ve GSM bilgileriniz ile sanslipaket.com adresine giriş yapan kullanıcılara gönderdikleri her şifre için cep telefonunuza günlük 100 MB internet yüklenecektir. İşte kampanyaya dair diğer detaylar…

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 

Promosyonlu Patos, Cipso, Chip Master ve Çerezos Parti Boy ürünlerinden birini satın alıp, ürün içerisinde yer alan katılım şifresini ad, soyad, e-mail ve GSM bilgileriniz ile birlikte sanslipaket.com adresine giriş yapan kullanıcılara hediye 100 MB verilecektir. Bu şekilde sanslipaket.com sitesi üzerinden yapılan girişler ücretsizdir.

Kampanya ne zamana kadar geçerli?

Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar ürün şifrelerinin girişini yaparak internet paketi kazanabilirsiniz.

Patos cipslerde 100 MB Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

Kampanya kapsamında kazanılacak günlük internet paketi her cep telefonu numarasına 1 adet ile sınırlıdır. Yani günlük 1 adet şifre göndererek 100 MB internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılan kişilerin paket yüklemesi gelecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından 24 saat boyunca geçerli olacaktır. 24 saat boyunca kullanılmayan haklar geçerliliğini bu süre sonunda yitirir.

Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere www.sanslipaket.com ‘dan ve 444 97 53 nolu tüketici hattından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir