Patos Cipso Chips Master iPhone XR Çekiliş Sonucu

Patos Cipso Chips Master iPhone XR Çekiliş Sonucu belli oldu! Çekiliş sonucunda iPhone XR kazanan talihliler yazımız içerisinde yer almaktadır. Sonuçlara geçmeden önce; çekiliş 7 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilmiş olup, sonuçlar ise 12 Şubat 2020 tarihinde Birgün Gazetesinde ilan edilmiştir. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

iPhone XR 128GB Akıllı Telefon Kazanan Asil Talihliler

1 – Sevim Ak /
2 – Sudenaz Kaçmaz / Samsun
3 – Ömer Faruk /

iPhone XR 128GB Akıllı Telefon Kazanan Yedek Talihliler 

1 – Gökhan Elibol / Ankara
2 – Semih Gökkilic / Kars
3 – Ediz Fuat Günaydın / Antalya

Patos Cipso Chips Master iPhone XR Çekiliş Sonucu kapsamında detaylar nelerdir? Hatırlatınız.

İkramiye tesliminde şifreli kart ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle ürün ambalajlarından çıkan, şifresini girdiğiniz her şifreli kartın saklamanızı öneririz.

Doğuş Yiyecek ve İçecek, Yeni Markera Çekiliş çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazansa bile ödül teslim edilmez.

Sanslicark.com sitesinden ve Şanslı Çark app üzerinden kampanyaya katılmak ücretsiz olmaktadır.

Mükerrer şifre gönderimleri dikkate alınacak sadece gönderilen ilk şifre geçerli sayılacaktır.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere sanslicark.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir