Patos Cipso Chips Master iPhone XR Çekilişi

Patos Cipso Chips Master iPhone XR Çekilişi kapsamında 31 Ocak 2020 tarihine kadar yurt genelinde Doğuş Yiyecek ve İçecek markasına ait kampanyaya dahil edilmiş olan; Çerezos, Chip Master, Cipso, Patos ürünlerinin Süper, Süper Plus ve Parti Boy paketlerinden birini satın alıp; paketin içerisinde bulunan karttaki şifreyi; sanslicark.com sitesine sizden istenilen isim, soy isim, adres, telefon, doğum tarihi, mail adres bilgilerini girerek 1 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.  https://okampanya.com/patos-cipso-chips-master-iphone-xr-cekilis-sonucu/ linkinden sonuçları öğrenebilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 şanslı talihli iPhone XR 128GB Akıllı Telefon kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 7 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 12 Şubat 2020 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz

Patos Cipso Chips Master iPhone XR Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde şifreli kart ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle ürün ambalajlarından çıkan, şifresini girdiğiniz her şifreli kartın saklamanızı öneririz.
  • Doğuş Yiyecek ve İçecek, Yeni Markera Çekiliş çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazansa bile ödül teslim edilmez.
  • Sanslicark.com sitesinden ve Şanslı Çark app üzerinden kampanyaya katılmak ücretsiz olmaktadır.
  • Mükerrer şifre gönderimleri dikkate alınacak sadece gönderilen ilk şifre geçerli sayılacaktır.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere sanslicark.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir