Paycell ile 2. Fatura Ödemeye 2 GB Hediye İnternet

Duyduk duymadık demeyin! Paycell ile 2. Fatura Ödemeye 2 GB Hediye İnternet var. 30 Ağustos 2019 tarihine kadar Paycell uygulamasını kullanarak veya Turkcell mağazaları üzerinden yapacağınız ikinci kurum faturası ödemenize istinaden bu hediye 2 GB internet hattınıza tanımlanacaktır. İşte kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar…

Kimler yararlanabilir?

30 Ağustos 2019 tarihine kadar Paycell uygulaması üzerinden veya Turkcell mağazaları üzerinden Fincancell ve diğer kurumlar için fatura ödeme işlemi gerçekleştiren tüm Turkcell müşterileri yararlanabilir. Bu kampanyadan kullanıcılar bir kez yararlanabilir.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya katılım sağlayabilmek için; KAMPANYA yazıp 5955’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Ardından Paycell uygulaması üzerinden veya Turkcell mağazları üzerinden kurum fatura ödemesi yapılması gerekmektedir.

Diğer detaylar nelerdir?

Kampanya kapsamında sunulan hediye 2 GB kullanım hakkı haftalıktır. 7 günlük sürenin dolması ile birlikte yenilenmeden iptal olur. Kampanyadan bir kez yararlanılabileceği için; tekrar kampanyaya katılım sağlanamaz. Daha detaylı bilgilere https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/servisler/paycell-ile-2-fatura-odemeye-2-gb-hediye linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyalarına https://okampanya.com/turkcell-bedava-internetler linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir