Paycell ile İstanbul Kart yüklemesine özel hediye internet var!

Paycell ile İstanbul Kart yüklemesine özel hediye internet var! Kampanya kapsamında Paycell uygulamasını kullanarak; İstanbul Kart yüklemesi yapan Turkcell aboneleri hatlarına yurt içinde kullanılabilecek haftalık kullanımda geçerli 2 GB internet hediye edilecektir. İşte kampanyaya dair detaylar…

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Turkcell ses hattına sahip müşteriler kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 

18 Temmuz-15 Eylül 2019 tarihleri arasında Paycell uygulaması üzerinden yapılan İstanbul Kart yüklemelerinde; haftalık 2 GB internet hediye edilecektir. Faturalı ya da faturasız Turkcell ses hattı müşterileri kampanyadan yararlanarak 2 GB hediyeyi kazanabilir.

Hediye internet hakkı belirtilen işlemin sağlanması durumunda otomatik olarak tanımlanacaktır. Ekstra SMS ile bir katılım gerekmez.

Paycell ile İstanbul Kart yüklemesine özel hediye internet var! Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

Haftalık 2 GB internet paketinin kullanım hakkı 7 gündür. Kampanya 100.000 kişi ile limitlendirilmiştir. Bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir ancak kampanya limiti olan 100.000 kişi sayısına ulaşıldığında; kampanyadan yararlanamazsınız.

Daha detaylı bilgilere Paycell ve Turkcell müşteri hizmetleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitemiz içerisinde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz. www.okampanya.com

Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 2 Kişi oy verdi Ortalama puan: 5,00.

Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir