Paycell iPhone 11 Çekilişi

Paycell iPhone 11 Çekilişi kapsamında iPhone 11 64 GB ödülü kazanacak 5 kişiden birisi siz olabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar yazımızda… Çekiliş sonucu: https://okampanya.com/paycell-iphone-11-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Ekim 2020 tarihine kadar Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş firmasına ait Turkcell Mboil Ödeme yöntemi kullanarak Google Play ve Apple Store üzerinde bulunan her ücretli uygulama satın alımında Turkcell hat sahibi bireysel müşteriler 1 adet çekiliş hakkı kazanacaktır. Kampanyaya katılım 5 hak ile sınırlı olmaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 talihli iPhone 11 64 GB ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 17 Kasım 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu 19 Kasım 2020 tarihinde Takvim Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek detaylardan haberdar olabilirsiniz.

Paycell iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Windows 7 Enterprise

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir