Paycell iPhone 11 Çekilişi

Paycell iPhone 11 Çekilişi kapsamında iPhone 11 sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar yazımızda.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Kampanya kapsamında çekiliş hakkı kazanabilmek için 30 Eylül 2020 tarihine kadar Paycell uygulamasından AC yazıp 5522’ye ücretsiz SMS göndererek; 532 ya da 0850 622 60 60 numaralı Çağrı Merkezinden, BiP ya da Digital Operatör uygulamasından mobil ödeme açılmasına onay verildiğinde kazanılacaktır. Paycell uygulamasından mobil ödemeyi açmak için Paycell uygulamasına giriş yapmanızın akabinden Cüzdanım, Paycell Hesabım altında bulunan Aktive Et butonuna tıklanır. Çekilişe katılmak için mobil ödeme onayı verildikten sonra SMS ile iletilen linke tıklanıp açılan formda talep edilen bilgilerin doldurulması gerekmektedir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

Çekiliş sonucunda 5 şanslı talihli iPhone 11 64 GB ödülü kazanacaktır. Hat ve kart hariçtir.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 13 Ekim 2020 tarihinde noter huzurunda yapılacak çekiliş ile belirlenecektir. Çekilişin sonucu ise 15 Ekim 2020 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Paycell iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

30 Ekim 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihli ile, 14 Kasım 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan yedekler ödül kazanamaz.

Kampanya bireysel müşterilere yönelik olmaktadır.

Kampanya katılım 1 adet çekiliş ile sınırlı olmaktadır.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Turkcell Ödeme ve Elektronik, Mucize Tanıtım Organizasyon çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül de kazansa ödülü verilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV ve ÖTV dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylara Paycell sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir