Paycell İstanbul Kart 10 TL Hediye Kampanyası

Paycell İstanbul Kart 10 TL Hediye Kampanyası kapsamında Paycell uygulamasına girerek; Turkcell mobil ödeme ile İstanbul Kartınıza 10 TL ve üzeri yüklemeye yaparak 10 TL hediye kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte kampanya ile ilgili olarak detaylar…

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 

Kampanya tarihleri arasında; yani 31 Ağustos 2019 tarihine kadar, Paycell uygulamasına giriş yapıp, Turkcell mobil ödeme ile Turkcell hattına yansıtarak İstanbul Karta 10 TL ve üzeri yükleme yapmanız halinde bir sonraki yüklemeleriniz için 10 TL hediye kazanabilirsiniz.

Kampanya dahilinde İstanbul Karta nasıl yükleme yapabilirim? 
  • Öncelikle Paycell uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekir. Ardından Paycell uygulamasını açıp; ana sayfa üzerinden İstanbul Kart Yükleme bölümüne girin.
  • İstanbul Kartınızın ön tarafında yer alan kart numarasını ya da arka bölümünde bulunan seri numarasını girin. (İstanbul Kart görseli aşağıdadır.)
  • Yükleme yapmak istediğiniz tutarı seçip ödeme yöntemini de Turkcell Mobil Ödeme olarak belirleyin.

Bu şekilde kartınıza yükleme yapabilirsiniz.

Istanbul-kart-gorseli
Paycell İstanbul Kart 10 TL Hediye Kampanyası ile ilgili detaylar nelerdir?

Kampanyadan Turkcell aboneleri yararlanabilir. Her abone kampanya süresince 1 kez ödül kazanabilir. Kampanyaya katılacak müşteri sayısında bir sınırlandırma yapılmamıştır.

Turkcell Ödeme kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Daha detaylı bilgilere Paycell’in resmi WEB sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Paycell ile İstanbul Kart yüklemesine özel hediye internet var! https://okampanya.com/paycell-ile-istanbul-kart-yuklemesine-ozel-hediye-internet-var/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Sitemiz içerisinde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz. www.okampanya.com

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir