Paycell Kart ile Yaptığınız Her 100 TL’ye 500 MB Hediye

Paycell Kart ile Yaptığınız Her 100 TL’ye 500 MB Hediye Kampanyası 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam etmektedir. Kampanya kapsamında Paycell Kart sahipleri her 100 TL harcamasına istinaden 500 MB internet kullanım hakkı hediye olarak kazanacaktır. Diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Paycell Kartı nereden alabilirim? 

Paycell Kartı Turkcell mağazalarından ya da turkcell.com.tr üzerinden alabilirsiniz.

Hangi harcamalar dahildir?

Paycell Kart ve Sanay Paycell Kart ile yapılan tüm yurt içi ve yurt dışı harcamalardan internet kullanım hakkı kazanılabilir. Ayrıca internet kazanımına; mağaza ve internet üzerinden yapılan harcamalar mail order ve telephone order, temassız işlemler dahil olmaktadır.

Kazanılan internet kullanım hakkı ne kadar süre geçerlidir?

Kazanılan internet kullanım hakları kazanım tarihini takiben 1 yıl boyunca geçerli olmaktadır.

Kazanılan internet kullanım hakkını kullanabilmek için ne yapabilirim?

Biriken internet haklarının kullanımı için Paycell uygulamasına kayıt olmanız gereklidir. Kazanılan haklar uygulama üzerinden görüntülenebilecektir. Haftalık 500 MB, 1 GB’lık paketler halinde kartın tanımlı olduğu hatta kullanılabilir.

1 gün içinde en fazla 3 GB, 1 ay içerisinde ise en fazla 5 GB internet yükleyebilirsiniz. Tüm bireysel ve kurumsal faturalı ve faturasız Turkcell aboneleri hediye internet kazanabilir.

Paycell Kart ile Yaptığınız Her 100 TL’ye 500 MB Hediye Kampanyası kapsamında diğer detaylı bilgilere  https://paycell.com.tr/kampanyalar/paycell-kart-ile-her-1-tl-harcamana-5-mb-kazan/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir