Paycell Karta Her 50 TL Yüklemeye Haftalık 1 GB Kazan

Paycell Karta Her 50 TL Yüklemeye Haftalık 1 GB Kazan Kampanyası 30 Eylül 2019 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında Paycell Kart sahipleri her 50 TL yüklemeye haftalık 1 GB kazanacaktır. Toplamda 3 GB internet kazanılabilir. Diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Paycell Kartı nereden alabilirim? 

Paycell Kartı Turkcell mağazalarından ya da turkcell.com.tr üzerinden alabilirsiniz.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 

Turkcell’li Paycell Kart kullanıcıları, Paycell Kartına 50 TL ve üzeri TL yüklemeniz halinde kampanyadan yararlanabilirsiniz. 50 TL ve üzeri Paycell Karta yükleme yapan kullanıcılar haftalık 1 GB internet kullanım hakkı kazanırlar. Kampanya süresi boyunca 3 kez kampanyadan yararlanarak, toplamda 3 GB internet kullanım hakkı kazanabilirsiniz.

Kampanyadan kimler yararlanabilir? 

Tüm bireysel ve kurumsal, faturalı ve faturasız Turkcell aboneleri kriteri sağlaması halinde kampanyadan yararlanabilir.

Kampanya ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

Kampanya 30 Eylül 2019 tarihine kadar geçerlidir. Ayrıca 50 TL ve üzeri yükleme yapan kullanıcılar hatlarına internet tanımlandığında; SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Paycell Karta Her 50 TL Yüklemeye Haftalık 1 GB Kazan Kampanyası ile ilgili daha detaylı bilgilere PAYCELL’in resmi WEB sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir