Paycell League of Legends Kampanyası

Paycell League of Legends Kampanyası kapsamında Paycell Kart ile League of Legends oyununda tek seferde yapacağınız 24 TL’lik RP alımına 5 TL, 48 TL ve üzeri RP alımına ise 10 TL hediye verilecektir. İşte kampanyaya dair tüm detaylar yazımızda!

Kampanya ne zamana kadar geçerli?

30 Eylül 2019 tarihine kadar kampanya devam etmektedir.

Kampanyadan kimler yararlanabilir? 

Kampanyadan Paycell fiziki ya da sanal kart sahibi olan tüm kullanıcılar yararlanabilir.

Kampanyanın içeriği nedir? 

League of Legends oyununda tek seferde yapılack 24 TL’lik RP alımlarında hediye 5 TL, 48 TL ve üzeri RP alımlarında ise hediye 10 TL kazanılacaktır. Bu hediye paralar Paycell Karta gün sonunda yüklenir.

Paycell League of Legends Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir?

Kampanya müşteri bazında olmaktadır. Bir müşteri kampanyadan kart sayısından bağımsız bir kez yararlanabilir. Hediye 5 TL faydasından 2500 müşteri, hediye 10 TL faydasından 2500 müşteri olmak üzere toplamda 5000 kişi kampanyadan faydalanabilir. İptal ve iade işlemleri kampanya kapsamında dikkate alınacaktır.

Turkcell Ödeme ve Elektronik kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Kampanyaya dair diğer detaylar için Paycell’in resmi WEB sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. www.okampanya.com sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir