Paycell Monster Oyun Bilgisayarı Çekiliş Kampanyası

Paycell Monster Oyun Bilgisayarı Çekiliş Kampanyası kapsamında 1 Ağustos ile 30 Eylül 2019 tarihleri arasında Turkcell müşterileri, Paycell Kart kullanarak harcama yapması durumunda bir adet çekiliş hakkı kazanacaktır. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/paycell-monster-oyun-bilgisayari-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Çekilişe katılabilmek için; Paycell Kart ile harcama yapan Turkcell müşterilerinin hattına harcama yapıldıktan sonraki gün SMS gönderilecektir. Bu SMS’teki linke tıklayarak; WEB sitesinde sizden talep edilen bilgileri doldurarak çekilişe katılım sağlanabilir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Monster Abra A5 Oyun Bilgisayarı,

1 şanslı talihli Xbox One X Standart Edition 1 TB Oyun Konsolu,

1 şanslı talihli Sony Playstation 4 Pro 1 TB Oyun Konsolu,

1 şanslı talihli JBL Everest Wireless Bluetooth Mikrofonlu Kulaklık kazanacaktır.

Toplamda dağıtılacak ödül 4 adettir. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 9 Ekim 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 11 Ekim 2019 tarihinde Akşam Gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) açıklanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Paycell Monster Oyun Bilgisayarı Çekiliş Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

26 Ekim 2019 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihliler ve 10 Kasım 2019 tarihine kadar başvuru yapmayan yedek talihlilere ikramiyelere teslim edilmez. Çekilişe Turkcell Ödeme çalışanları ve Mucize Tanıtım Organizasyon çalışanları katılamaz. Ayrıca 18 yaşından küçükler de çekilişe katılamaz. Katılmış olup, ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri verilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ya da hizmet bedelinin içinde bulunan KDV ve ÖTV vergiler dışındaki vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır. Çekiliş ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Paycell’in sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir