Paycell Samsung Galaxy Note 10 Çekilişi

Paycell Samsung Galaxy Note 10 Çekilişi kapsamında Samsung Galaxy Note 10 ödülü sizin olabilir. Nasıl mı? Kampanyaya dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Temmuz 2020 tarihine kadar Paycell uygulamasını indirip, giriş yaptıktan sonra tarafınıza gönderilen SMS’teki linke tıklayıp WEB sitesinde sizden talep edilen bilgileri doldurduktan sonra çekiliş hakkı kazanacaksınız. Paycell uygulamasına giriş ile kazanılan çekiliş hakkı günlük 1 adet ile sınırlı olmaktadır. Kampanya süresi boyunca ise toplam 22 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 şanslı talihli Samsung Galaxy Note 10 ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 19 Ağustos 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 21 Ağustos 2020 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Paycell Samsung Galaxy Note 10 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

Paycell uygulamasını Google Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Çekilişe katılım sağlamak için Paycell uygulamasına giriş yapmanın akabinde SMS ile gelen linke tıklayıp WEB sitesinde talep edilen bilgileri doldurmanız gereklidir.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Turkcell Ödeme ve Elektronik, Mucize Tanıtım Organizasyon Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ödülü verilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV ve ÖTV dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir