Paycell Samsung Galaxy S10+ Çekiliş Kampanyası

Paycell Samsung Galaxy S10+ Çekiliş Kampanyası kapsamında 1 Ekim ile 15 Kasım 2019 tarihleri arasında Paycell ile fatura ödemesi gerçekleştirenler Samsung Galaxy S10+ kazanma şansı yakalayacaktır. Turkcell mağazalarından ya da Paycell uygulaması üzerinden faturalarınızı ödeyip çekilişe katılabilirsiniz. İşte çekilişe dair diğer detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

1 Ekim ile 15 Kasım 2019 tarihleri arasında Turkcell kullanıcıları Paycell uygulaması kullanarak ya da Turkcell mağazaları üzerinden Financell, Superonline ya da diğer kurum fatura ödemesi yapan kişilere çekiliş hakkı verilecektir. Çekilişe katılım sağlayabilmek adına; fatura ödemesini gerçekleştirdikten sonra tarafınıza SMS’teki linke tıklayıp WEB sitesinde sizden istenen bilgileri doldurmanız gereklidir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 şanslı talihli Samsung Galaxy S10+ kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

27 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 29 Kasım 2019 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Paycell Samsung Galaxy S10+ Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Her müşteri 8 fatura ödemesine istinaden 8 çekiliş hakkı kazanır. Bu sayı bir müşteri için maksimum çekiliş hakkı olmaktadır.
  • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para, Mucize Tanıtım Organizasyon ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Turkcell mağazaları ve Paycell uygulaması üzerinden yapılacak Turkcell fatura ödemeleri kampanyaya dahil edilmemiştir.
  • Çekiliş ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Paycell’in resmi WEB sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir