Paycell Samsung Galaxy S10+ Çekiliş Sonucu

Paycell Samsung Galaxy S10+ Çekiliş Sonucu 27 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık yapılan çekiliş ile belirlendi. Çekilişin resmi sonucu ise ise 29 Kasım 2019 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylar…

Samsung Galaxy S10+ Kazanan Asil Talihliler

1 – Emre Akbaş / Ankara
2 – Behçet Koçak / Ankara
3 – Mücahit Gedizli / Amasya
4 – Osman Tekeş / Diyarbakır
5 – Melih Yıldırım / İstanbul
6 – İbrahim Kırmaç / İstanbul
7 – Emre Karaduman / İstanbul
8 – Sedat Kaya / İstanbul
9 – Aydan Betül Çabukoğlu / İstanbul
10 – Mine Kara / Trabzon

Samsung Galaxy S10+ Kazanan Yedek Talihliler

1 – Sencer Gökparçalar / Gaziantep
2 – Faruk Akköse / Denizli
3 – Celal Bostancı / Konya
4 – Kasım Karakaya / Kayseri
5 – Tuncay Çevirme / İstanbul
6 – Beyazıt Asıl / Bursa
7 – Murat Ustasüleymanoğlu / İstanbul
8 – Bihter Kahraman / İzmit
9 – Ali Özdemir / Kocaeli
10 – Murat Çakmak / Konya

Paycell Samsung Galaxy S10+ Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Her müşteri 8 fatura ödemesine istinaden 8 çekiliş hakkı kazanır. Bu sayı bir müşteri için maksimum çekiliş hakkı olmaktadır.
  • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para, Mucize Tanıtım Organizasyon ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Turkcell mağazaları ve Paycell uygulaması üzerinden yapılacak Turkcell fatura ödemeleri kampanyaya dahil edilmemiştir.
  • Çekiliş ile ilgili olarak daha detaylı bilgiler için Paycell sitesini inceleyebilirsiniz. Ayrıca sorularınız için ise firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir