Paycell Samsung Galaxy S10 Plus Çekiliş Kampanyası

Paycell Samsung Galaxy S10 Plus Çekiliş Kampanyası kapsamında kapsamında 1 Temmuz ile 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Turkcell müşterilerinin Paycell Kart ile harcama yapılması gerekir. Ardından çekiliş hakkına sahip olabilmek için; Paycell Kart ile harcama yapıldıktan sonraki gün tarafınıza SMS gönderilecektir. SMS’teki linke tıklayıp, açılan WEB Sitessi üzerinden talep edilen bilgileri doldurarak çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. İşte diğer detaylar… Çekiliş sonuçları için https://okampanya.com/paycell-samsung-galaxy-s10-plus-cekilis-kampanyasi/linkine giriş yapabilirsiniz. Bu arada Paycell’in yeni düzenlediği Monster Oyun Bilgisayarı Çekiliş Kampanyasına https://okampanya.com/paycell-monster-oyun-bilgisayari-cekilis-kampanyasi/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

Çekiliş sonucunda 1 şanslı talihli Samsung Galaxy S10 Plus kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 7 Ağustos 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda kazanan talhililer ise 9 Ağustos 2019 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Paycell Samsung Galaxy S10 Plus Çekiliş Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

24 Ağustos 2019 tarihine kadar başvurmayan asil talihliler ve 8 Eylül 2019 tarihinde kadar başvuru yapmayan yedek talihlilere ikramiye teslim edilmez. Katılımcıların telefon numarası, ad, soyad bilgilerinden birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmez.

18 yaşından küçükler, Turkcell Ödeme ve Elektrik Para Hizmetleri ve Mucize Tanıtım çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

İkramiyeye konu olan ürün hizmetin içerisinde KDV ve ÖTV vergiler dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır. Çekiliş ile ilgili daha detaylı bilgilere PAYCELL sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir