Paycell Samsung Galaxy S10 Plus Çekiliş Sonucu

Paycell Samsung Galaxy S10 Plus Çekiliş Sonucu 7 Ağustos 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık yapılan çekiliş ile belirlendi. Çekiliş sonucunda kazanan talihliler 9 Ağustos 2019 tarihinde açıklanacaktır. İşte çekilişin sonucu ve diğer detaylar aşağıda yer almaktadır… Paycell’in yeni düzenlediği Monster Oyun Bilgisayarı Çekiliş Kampanyasına https://okampanya.com/paycell-monster-oyun-bilgisayari-cekilis-kampanyasi/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çekiliş sonucu resmi olarak nerede açıklanacak?

Çekilişin sonucunda kazanan talihliler 9 Ağustos 2019 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Samsung Galaxy S10 Plus Kazanan Asil Talihli

Raziye Dernalar / Mersin

Samsung Galaxy S10 Plus Kazanan Yedek Talihli

Cüneyt Yüksek / Kocaeli

Paycell Samsung Galaxy S10 Plus Çekiliş Kampanyasına ile ilgili detaylar nelerdir? 
  • 24 Ağustos 2019 tarihine kadar başvurmayan asil talihliler ve 8 Eylül 2019 tarihinde kadar başvuru yapmayan yedek talihlilere ikramiye teslim edilmez. Katılımcıların telefon numarası, ad, soyad bilgilerinden birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmez.
  • 18 yaşından küçükler, Turkcell Ödeme ve Elektrik Para Hizmetleri ve Mucize Tanıtım çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • İkramiyeye konu olan ürün hizmetin içerisinde KDV ve ÖTV vergiler dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır. Çekiliş kampanyası ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Paycell’in sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Paycell Samsung Galaxy S10 Plus Çekiliş Sonucu başlıklı yazımızı okudunuz. Sitemizde yer alan diğer Aktif Çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, promosyonlar, çekiliş kampanyaları, girişimciliğe dair içerikler, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir