Pepsi 5 TL KazandıRio Kampanyası

Pepsi 5 TL KazandıRio Kampanyası kapsamında 31 Ocak 2020 tarihine kadar, etiketli 2.5 litrelik Pepsi ürünlerinin beyaz kapakları altında bulunan şifreyi KazandıRio uygulamasına girerek… İşte kampanyaya dair tüm detaylar yazımızda…

Pepsi kapaklarından hangi ödülleri kazanabilirim?

Kampanya tarihleri arasında promosyonlu Pepsi kapaklarında yer alan şifreyi KazandıRio uygulamasına girerek; isterseniz 5 TL’ye kadar Pepsi Para isterseniz de 101 Plus, Okey Plus, Çanak Plus, Tavla Plus uygulamalarının birinde geçerli olacak şekilde 25.000 çip kazanmak için kullanabilirsiniz.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için; KazandıRio uygulamasını akıllı telefonunuza indirip, ücretsiz üye olmanız gereklidir. Ardından promosyonlu Pepsi kapaklarının altında yer alan şifreyi uygulamadaki kamera özelliğini kullanarak okutmanız gerekmektedir.

Pepsi 5 TL KazandıRio Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Uygulama üzerinde biriktirdiğiniz Pepsi Paraları kampanyaya katılmayı kabul eden ve KazandıRio iş uygulamasını kullanan bir perakende satış noktasına giderek istediğiniz Pepsi markalı ürünü alırken indirim olarak kullanabilirsiniz.
  • Kullanım sonrası para üstü verilmez ve karşılığı nakit para olarak kabul edilmez. 31 Ocak 2020 tarihinde nsonra şifreler Pepsi Para Kazandırmaz ve uygulama üzerindeki Pepsi Paralar da geçerliliğini yitirir.
  • 101 Plus, Okey Plus, Çanak Plus, Tavla Plus oyunlarında geçerli 25,000 çip almak için telefonunuzda ilgili uygulama ve uygulama üzerinde aktif bir hesabınızın olması gereklidir.
  • Kampanyaya 18 yaşından küçükler ve PepsiCo çalışanları katılamaz.
  • Kampanyanın diğer detaylarına KazandıRio uygulaması üzerinde ve Pepsi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir