Pepsi Hediye 1 GB Kampanyası

Pepsi Hediye 1 GB Kampanyası kapsamında Pepsi, Pepsi Twist, Pepsi Max ve Pepsi Light ürünlerinden 10 TL alışverişinize haftalık 1 GB internet paketi hediye edilecektir! Kampanyanın detaylarını hemen aşağıdadır;

27 Eylül ile 12 Ekim 2018 tarihleri arasında Türkiye’de bulunan Onur Marketleri’nden tek fiş üzerinde Pepsi,Pepsi Twist, Pepsi Max ve Pepsi Light ürünü alan herkes katılabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için Onur Marketten kampanyaya uygun aldığınız fişin fotoğrafını çekip, Çek Kazan uygulaması üzerinden iletmeniz gerekmektedir. 24 saat içinde gönderdiğiniz fiş kontrol edilecektir ve kampanya sona erdikten 1 hafta sonara kampanya şartlarına uygun olan kişilere kampanyaya katılım yapmış olduğu telefon hattına operatörü tarafından (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom) haftalık 1 GB internet paketi tanımlanacaktır.

Alışveriş yaptıktan sonra 5 gün içinde fişi Çek Kazan uygulaması üzerinden göndermeniz gerekmektedir. 5 gün içinde fişin fotoğrafını göndermezseniz kampanyaya katılımınız gerçekleşmez. 12 Ekim 2018 tarihine kadar kampanya devam edecektir. Bu tarihten sonra da uygulama üzerinden fiş gönderimi sağlanmayacaktır. Ayrıca kampanyaya katılım sağlayabilmeniz için; Çek Kazan uygulaması kamera ve GPS kullanım haklarının izinlerinin verilmiş olması gerekmektedir. Kampanya ile ilgili daha detaylı bilgiye Çek Kazan uygulaması üzerinden ilgili kampanyaya gelerek ulaşabilirsiniz.

Çek Kazan mobil uygulamasını Google Play’den indirmek için tıkla

Çek Kazan mobil uygulamasını AppStore’dan indirmek için tıkla

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Pepsi Hediye 1 GB Kampanyası” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir