Pepsi Scotty indirim kampanyası

Pepsi Scotty indirim kampanyası kapsamında promosyonlu Pepsi ürünlerinden (İlgili ürünler aşağıda bulunmaktadır.) satın alıp, Scotty uygulaması üzerinden şifreyi uygulayarak 10 TL indirimden yararlanabilirsiniz. İşte kampanyaya dair tüm detaylar…

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Promosyonlu Pepsi (Pepsi, Pepsi Max, Pepsi Twist, 250 ml ve 330 ml) kutu ürünlerinin şifreli açma halkaları ve 1 litre, 1,25 litre Pepsi Twist, Pepsi Max Pet ürünlerinin siyah renkli kapaklarının altında bulunan şifreleri, Scotty uygulamasını telefonunuza indirip üye olduktan sonra “İndirimler” sekmesi altında “Pepsi İndirimi” bölümüne girmelisiniz. Ardından yolculuk talebi oluştururken; kullanmak istediğiniz Pepsi kampanyasının seçilmesi zorunludur. Aksi durumda indirim geçerli olmaz.

Kampanyadan kaç kez yararlanabilirim?

Her kullanıcı kampanyadan 1 ay içerisinde 3 yolculukta yararlanabilir. Pepsi kapaklarından çıkan şifreler 1 kullanım için geçerlidir.

Pepsi Scotty indirim kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Pepsi kapaklarından çıkan şifrelerin her biri ile bir kampanyadan faydalanabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında 10 TL’lik indirim sunulmaktadır.
  • Kampanya stoklar ile sınırlı olmaktadır.
  • Kampanyadan 18 yaşından küçük kişiler yararlanamaz.
  • Kampanyaya katılan kişiler koşulları kabul etmiş sayılır. Pepsi ve Scotty markaları kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir.
  • Kampanyaya dair diğer detaylı bilgilere Pepsi’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız olduğunda ise; Pepsi ve Scotty firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Kişi oy verdi Ortalama puan: 5,00.

Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir