Petlas Porsche Çekiliş Sonucu

Petlas Porsche Çekiliş Sonucu 27 Temmuz 2020 tarihinde noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlenecek olup, çekilişin resmi sonucu ise 28 Temmuz 2020 tarihinde Akşam Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

Porshe 718 Cayman 2019 Kazanan Asil Talihli

Yusuf Kurt / Bursa

Porshe 718 Cayman 2019 Kazanan Yedek Talihli 

Mustafa Doğan / Bolu

Süleyman Yıldırım / Çorum

Petlas Porsche Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar nelerdir?

İkramiye tesliminde fatura ve şifreli kartın asıllarının ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle ilgili belgeleri saklamanızı tavsiye ederiz.

12 Ağustos 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihli ile 27 Ağustos 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan yedekler ödül kazanamaz.

Katılımlarda isim, soy isim, şifre, fatura sıra numarası, tarihi, tutarı, fatura görüntüsü bilgilerinden birinin eksik olması durumunda çekiliş hakkı verilmez.

Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik ve AKO GRUP çalışanları, bayi çalışanları, kamu kuruluşları, filo kiralama, araç kiralama, rent a car firmaları ile Mucize Tanıtım çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ödülü teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere PETLAS firmasının WEB sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Petlas Porsche Çekiliş Sonucu” için bir yorum

  • Temmuz 28, 2020 tarihinde, saat 6:19 am
    Permalink

    sonuçlar hala nye açıklanmıyor

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir