Petlas Porsche Çekilişi

Petlas Porsche Çekilişi kapsamında 30 Haziran 2020 tarihine kadar yurt genelinde Petlas, Starmaxx, P/T Lastik, S/T Lastik, Oto Çarçabuk, Uzman Lastik tabelalarına sahip bayiler üzerinden Petlas ve Starmaxx markalı Binek, SUV/4X4 ve Hafif Ticari lastiklerden birlikte ya da ayrı ayrı tek seferde 500 TL ve katları tutarında alışveriş yapan müşteriler her 500 TL için 1 adet şifreli kart sahibi olacaktır. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/petlas-porsche-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Porshe 718 Cayman 2019 model otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 27 Temmuz 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecek olup; çekilişin resmi sonuçları ise 28 Temmuz 2020 tarihinde Akşam Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. İlgili tarihte sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Petlas Porsche Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

İkramiye tesliminde fatura ve şifreli kartın asıllarının ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle ilgili belgeleri saklamanızı tavsiye ederiz.

12 Ağustos 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihli ile 27 Ağustos 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan yedekler ödül kazanamaz.

Katılımlarda isim, soy isim, şifre, fatura sıra numarası, tarihi, tutarı, fatura görüntüsü bilgilerinden birinin eksik olması durumunda çekiliş hakkı verilmez.

Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik ve AKO GRUP çalışanları, bayi çalışanları, kamu kuruluşları, filo kiralama, araç kiralama, rent a car firmaları ile Mucize Tanıtım çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ödülü teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere PETLAS firmasının WEB sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Petlas Porsche Çekilişi” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir