Petrol Ofisi 40 TL Bonus Kampanyası

Petrol Ofisi 40 TL Bonus Kampanyası kapsamında 1 Nisan ile 15 Mayıs 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol ofisi akaryakıt istasyonlarında 4 kez 125 TL ve üzeri işlemler için 30 TL bonus kazanılabilir. Kampanyaya katılım işlemini Bonus Flaş uygulaması üzerinden gerçekleştiren kişiler ise 40 TL bonus kazanacaktır. Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanyaya katılım farklı günlerde yapılacak olan 125 TL ve üzeri akaryaktı ya da otogaz alımlarında geçerli olmaktadır. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 125 TL ve üzeri harcamanın ilki kampanyaya dahil edilmektedir.

Kampanyaya SMS ile katılanlar (SMS ile katılım kurgusu aşağıda yer almaktadır.) en fazla 30 TL bonus kazanırlar. Bonus Flaş ile kampanyaya katılanlar ise 40 TL bonus kazanabilmektedir. Kazanılan bonus 22 Mayıs ile 29 Mayıs 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alımları için geçerli olacaktır. 29 Mayıs 2019 tarihinden sonra bonuslar geçerliliğini yitirecektir. O nedenle tarihleri karıştırmamanız önemlidir.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç Kart sahipleri kampanyaya katılabilmek için; EVET PETROLOFISI yazıp, son 6 hanesini de ekleyip 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Bu kartlar için kampanyaya katılım ücreti 3.99 TL olmaktadır. Bonus kart üyeleri BonusFlaş üzerinden kampanyaya ücretsiz katılarak 40 TL bonus kazanabilir.

İşlemlerin geçerli sayılabilmesi için Garanti Bank POS’undan geçmeleri gerekmektedir. Garanti ve Petrol Ofisi kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinde Petrol Ofisi’nin kampanya sayfasına yönlendirileceksiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir