Petrol Ofisi MaxiPuan Kampanyası

Petrol Ofisi MaxiPuan Kampanyası kapsamında 31 Aralık 2018 tarihine kadar Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonları üzerinden yapılacak tek seferde ve arklı günlerde 125 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişine; aynı şekilde anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında yakıt alışverişleri için kullanılmak üzere 25 TL MaxiPuan hediye edilecektir! Bu arada yapılacak alışverişlerinden en az birini temassız Maximum Kart Öde Geç özelliği ya da Maximum Mobil Öde Geç yapılması durumunda MaxiPuan 40 TL‘ye çıkacaktır!

MaxiPuan’lar 4 Ocak 2019 tarihinde yüklenecektir. Bu puanların son kullanım tarihi ise 18 Ocak 2019 olmaktadır. Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir ve maksimum 40 TL MaxiPuan kazanır.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 

Kampanyadan yararlanım sağlayabilmek için Maximum Kart sahipleri’nin Maximum Mobil ya da maximum.com.tr üzerinden kayıt olması gerekmektedir. Bir diğer kayıt olma şekli ise PO yazıp, boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 4402’ye SMS ile göndermek olmaktadır. Kampanyaya Maximiles, MercedesCard ve Bankamatik Kart dahildir. Bunların dışında bulunan Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli, Aidatsız Kredi Kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadmatik Kart, MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler değerlendirilmeyecektir. Ayrıca Maximum kart ile yapılacak olan ödeme işlemlerinin Maximum anlaşmalı İş Bankası POS cihazı üzerinden gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu duruma da dikkat edilmesi mühimdir.

Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Eğer cevabını bulamadığınız farklı sorularınız var ise; firma ile iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir