Pizza Pizza Cinemaximum Kampanyası

Pizza Pizza Cinemaximum Kampanyası kapsamında Pizza Pizza restoranlarındaki tüm menü satışlarına ek olarak Cinemaximum sinema bileti 11,95 TL olacaktır! Satın alınan bu sinema bileti daveti Kanyon, Zorlu Center, Akasya, Nişantaşı City’s ve İstinye Park AVM’leri haricinde bulunan tüm Cinemaximum’larda 2D filmler için geçerlidir. Yani IMAX, IMAX 3D, MPX, D-Box ve 3D teknolojileri kampanyaya dahil değildir.

Sinema bileti daveti üzerinde yer alan son kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. İlgili tarihten sonra geçerliliğini yitirir. Bu nedenle kullanıcıların tarihe dikkat etmesi önemlidir. Ayrıca alınan davetiyeler tek kişilik ve tek girişliktir. Davetiyeyi Cinemaximum gişe görevlisine ileterek yer bileti ile değişimi sağlanır.  İnternet ya da telefon üzerinden yapılan rezervasyon ve satın alımlar ile Gala veya özel film gösterimleri de kampanyaya dışındadır.

Kampanya ile ilgili diğer detaylı bilgilere www.pizzapizza.com.tr linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Film, seans gibi detaylara ise www.cinemaximum.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz. Kampanyanın geçerli olduğu Pizza Pizza restoranlarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir