istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Platinum Exclusive 7 Paketi

Platinum Exclusive 7 Paketi Turkcell’in zengin içerikli kampanyaları arasında yer alıyor. Paketin içerisinde 15 GB internet, her yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız konuşma kullanım hakkı ve her yöne geçerli 1000 SMS bulunmaktadır. Bu SMS hakkı MMS olarak da kullanılabilir. Paket ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır.

Platinum Exclusive 7 Paketi ücreti yıllık abonelik kapsamında 299,11 TL’dir. Bu paketi kullanan Turkcell abonelerine iPhone 7 Plus cihazı için kullanım hakkı tanımlanacaktır. Cihazı özel hizmet ekibi tarafınıza ulaştıracaktır. Ayrıca kampanyadan faydalanan abonelere yurt dışı kullanımları için geçerli aylık Platinum Exclusive 1 GB paketi tanımlanacaktır.

Yurt dışında arama, internet ve SMS kullanma ayrıca yurtdışına SMS ve arama yapma gibi işlemler farklı ücretlendirilebilir. Bu konu kapsamında Turkcell’in müşteri hizmetlerinden en net bilgi alınabilir.

Bu kampanyaya nasıl katılabilirim sorusunu sorduğunuz duyar gibiyim; herhangi bir SMS kurgusu ya da internetten satın alınan bir paket değildir. Belirli kriterlerin sağlanması durumunda müşteriler özel olarak aranarak; özel hizmet ekibi aracılığı ile kampanyaya katılım sağlanabilecektir.

Daha detaylı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. İlgili sayfa üzerinde Turkcell’in paket sayfası yer almaktadır. Eğer ilgili sayfa üzerinde sorduğunuz soruların yanıtı yer almıyor ise; 532 müşteri hizmetlerinden de destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç kiralama Kilis evden eve nakliyat Elbeyli evden eve nakliyat Musabeyli evden eve nakliyat Polateli evden eve nakliyat Kilis merkez evden eve nakliyat