Popeyes Survivor Menü Kampanyası

Popeyes Survivor Menü Kampanyası 31 Mayıs 2019 tarihine kadar eve siparişlerde geçerlidir. Menü içerisinde 1 adet TavukBurger, 1 adet Panini Gusto, büyük boy patates, 10’lu Nuggets, 8’li susamlı soğan halkası ve 1 litre içecek bulunmaktadır. 2 kişilik olan bu menü kişi başına 15,95 TL olmak üzere toplamda 31,90 TL’dir. Kampanyanın geçerli olduğu sipariş hatları ve diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Popeyes Survivor Menü Kampanyası Ara Gelsin sipariş hattı, tiklagelsin.com, YemekSepeti, Facebook Messenger Hattı, Tıkla gelsin mobil uygulaması, Fiyuu ve Glovo uygulamaları üzerinden yapılacak eve siparişlerde geçerlidir. Kampanyaya dahil olan 1 litrelik içeceklere kola, kola light, şekersiz kola, portakal aromalı gazoz, gazoz, buzlu çay dahildir.

Kampanya farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez. Popeyes firmasının marka sahibi olan TAB Gıda kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. (İlgili link üzerinden Popeyes sitesinde yer alan kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz.)

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir