Popeyes Taraftar Menüsü

Popeyes Taraftar Menüsü kapsamında tuttuğunuz takıma kazandırmanın en lezzetli yolu sloganı ile açıklanan yeni kampanya olmaktadır! İlgili takımlar da Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor ‘dur. Sanırım Galatasaray farklı bir fast-food firması ile anlaşması olduğundan; kampanyaya dahil edilmemiştir. Gelelim kampanyanın detaylarına. İşte o detaylar…

Önemli güncelleme:

Kampanyaya Galatasaray da katılmıştır.

Kampanyanın içeriği nedir?

Panini Gusto Menü ve 4’lü Susamlı Soğan halkası 29,95 TL olmaktadır.

Popeyes Taraftar Menüsü kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Kampanya 29 Şubat 2020 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar Facebook Messenger, Ara Gelsin Sipariş Hattı, tiklagelsin.com, Yemek Sepeti, Tıkla Gelsin mobil uygulaması, Glovo ve Fiyuu uygulamalarından verilen paket servis siparişleri için geçerli olmaktadır.

Kampanya görselinde bulunan ürünler reklam amaçlı olmaktadır. Restoranlara göre farklılık göstermektedir. Menüler orta boy içecek ile orta boy patates ile servis edilmektedir.

Menüde bulunan içeceklere ayran dahil değildir. Milkshake, Portakal suyu, limonata, çilekli limonata ve süt için fiyat farkı uygulanmaktadır.

Popeyes’in ülkemizde marka sahibi olan TAB Gıda kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir.

Kampanya görselinde yer alan takım logoları da alfabetik sıraya göre sıralanmıştır.

Kampanyaya dair diğer detaylar için firma ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir