Primemall Antakya Nissan Çekilişi

Primemall Antakya Nissan Çekilişi kapsamında 16 Şubat 2020 tarihine kadar Primemall Antakya AVM içinde bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde yapacağınız 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp, fiş / fatura / e-fatura belgeleri ile birlikte kampanya danışma noktasına gidip ve belgeleri ibraz eden kişiler çekilişe katılabilir. Ardından katılımcıya; üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, telefon, adres gibi kişisel bilgilerin yer aldığı ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir. Her 100 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı vermektedir. İşte çekiliş ile ilgili diğer detaylar…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Nissan Qashqai otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 20 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 25 Şubat 2020 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Primemall Antakya Nissan Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • Kampanya tarihleri arasında çekilişe katılıp, alışverişlerini iade ya da iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal olur.
  • Asil talihlinin 11 Mart 2020 tarihine kadar, yedek talihlinin ise 26 Mart 2020 tarihine kadar başvuru yapması gereklidir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.
  • Prime Development Proje Geliştirme LTD çalışanları, Master Servis Tesis Yönetim ve Tepe Savunma çalışanları, Primemall Antakya AVM içindeki çalışanlar, AVM içindeki mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ödül kazanamaz.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere AVM’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise AVM içindeki kampanya danışma noktasından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir