Rahat Haydi Gel 1 GB Kampanyası

Turkcell Rahat’a geçiş yaparak avantajlı paketlerden birini seçip, 12 ay boyunca hediye 1 GB hakkına sahip olabilirsiniz. İşte Rahat Haydi Gel 1 GB Kampanyası hakkında diğer detaylar…

Kimler yararlanabilir?

Son 90 gün içerisinde Turkcell’in Rahat Tarifesine numara taşıma veya yeni hat alarak gelenler arasından Rahat Paket alan aboneler kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında Rahat Paket alan kişiler pakete ek kullanılabilecek 1 GB internet paketi satın aldıkları her ay hediye edilecektir. Rahat Paket almayan kişiler ise kampanyadan yararlanamayacaktır.

Nasıl yararlanabilirim?

Şartları sağlayan Rahat Paket alan kişilere kampanya otomatik olarak tanımlanacaktır. Ekstra bir satın alma kurgusu bulunmamaktadır.

Diğer detaylar nelerdir?

Kampanya hattınıza tanımlandığında gelecek olan bilgilendirme SMS’ini takiben kullanımlarınıza başlayabilirsiniz. Kullanım süresi dolduğunda paketler yenilenmez. Aynı fatura döneminde kampanyadan bir kez yararlanılabilir ve sunulan internet hakkı yurt içinde geçerlidir.

Sitemizde yer alan diğer Turkcell Bedava İnternetler içeren kampanyalara www.okampanya.com/turkcell-bedava-internetler linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgilere https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-musteri-kampanyalari/rahat-haydi-gel-1-gb-kampanyasi linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir