istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Raid Motosiklet Çekiliş Sonucu

Raid Motosiklet Çekiliş Sonucu 7 Ağustos 2020 tarihinde noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlenmiş olup, çekilişin resmi sonucu ise 11 Ağustos 2020 tarihinde Posta Gazetesi ve sitemizde yayınlanacaktır. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

2019 model Piaggio NRG 50 CC  Kazanan Asil Talihliler

Çekiliş sonucu bekleniyor…

2019 model Piaggio NRG 50 CC  Kazanan Yedek Talihliler

Çekiliş sonucu bekleniyor…

Raid Motosiklet Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Migros Ticaret A.Ş, Hedef Çekiliş Organizasyon çalışanları ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılım sağlayıp; ödül kazansa bile ödülü verilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde bulunan KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Kampanyaya dair diğer detaylı bilgilere Migros / Money sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir