Raid Motosiklet Çekilişi

Raid Motosiklet Çekilişi kapsamında 2019 model Piaggio NRG 50 CC motor sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? Kampanyaya dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır… Çekiliş sonucu https://okampanya.com/raid-motosiklet-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Çekiliş kapsamında 22 Temmuz 2020 tarihine kadar yurt genelinde bulunan tüm Migros Mağazaları üzerinden, 5M Migros, MigrosJET, Sanal Market üzerinden Johnson Wax firmasına ait Raid ya da Off ürünlerinden birlikte ya da ayrı ayrı tek seferde 30 TL ve katları tutarında alışveriş yapan Money Kart özellikli kart sahipleri çekiliş hakkı kazanacaktır. 30 TL ve katları tutarındaki her alışveriş 1 adet çekiliş hakkı kazandırır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 şanslı talihli 2019 model Piaggio NRG 50 CC motor kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 7 Ağustos 2020 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş ile belirlenecek olup; Çekilişin sonucu ise 11 Ağustos 2020 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır.

Raid Motosiklet Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Migros Ticaret A.Ş, Hedef Çekiliş Organizasyon çalışanları ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılım sağlayıp; ödül kazansa bile ödülü verilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde bulunan KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Kampanyaya dair diğer detaylı bilgilere Migros / Money sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir