Reklam

İnternet üzerinde ziyaret ettiğiniz sitelerin birçoğu gelirlerini reklamlar ile karşılamaktadır. Okampanya.com sitesi olarak; 2 yılı aşkın süredir siz ziyaretçilerimizi kampanyalar hakkında bilgi sahibi etmekteyiz. Gelirlerimizi de Google Reklamları üzerinden karşılamaya “çalışmaktayız“.  Bu reklamlara ek olarak da; sitemizde belirli alanları reklam vermeye uygun gördük. Sitemizden reklam alarak; hem bilinirliğini arttırabilir, hem de sitemizden backlink kazanabilirsiniz.

90×90 Banner Alanı

Sitemizde sağ bölümde bulunan 90×90 boyutlarında 9 adet site reklamının yer alabileceği alan bulunmaktadır.

  • 30 Günlük Fiyat: 20 Türk Lirası

olarak sunulmaktadır. Reklam vermeden önce; sayfanın alt kısmında yer alan “Bilinmesi Gerekenler” bölümünü okumanızı rica ederiz.

Footer Link Alanı

Sayfanın en altında bulunan (footer alanı) “Siteler” başlığının altında; site isminiz yer almasını kapsamaktadır.

  • 30 Günlük Fiyat: 35 Türk Lirası
  • 90 Günlük Fiyat: 90 Türk Lirası

olarak sunulmaktadır. Reklam vermeden önce; sayfanın alt kısmında yer alan “Bilinmesi Gerekenler” bölümünü okumanızı rica ederiz.

Tanıtım Yazısı 

Sitenizin tanıtım yazısını; sitemizde paylaşabiliriz. Bu tanıtım yazılar site var olduğu sürece silinmeyecektir. Tanıtım yazısı için tarafınızdan hazırlanacak bir tanıtım yazısı, bir fotoğraf gerekmektedir. Aynı siteye maksimum 3 link çıkışı içerebilir.

  • Tanıtım Yazısı Fiyat: 35 Türk Lirası
Bilinmesi Gerekenler
  • Sitemizden aldığınız reklam süresince; sitenize backlink sağlanacaktır. Backlink sorgulama sitesi olan “Ahrefs” sisteminden sorgulama yapılabilir.
  • Okampanya.com olarak; reklam sürenizin bitmesine 5 gün kala tarafınıza yenilemek isteyip, istemediğinize dair mail gönderimi yapılacaktır. Onaylayıp, ödemeyi yaptığınızda reklamınız devam eder. Eğer yanıt vermez ya da yenileme yapmak istemezseniz; reklam süresinin bitmesi ile link kaldırılacaktır.
  • Yasal olmayan siteler için tanıtım / reklam yapılmaz.
  • Bizimle iletişime geçip, reklam vermek için; iletisim@okampanya.com adresine mail gönderiniz.