RentGo Ford Focus Çekiliş Kampanyası

RentGo Ford Focus Çekiliş Kampanyası kapsamında 22 Ocak 2020 tarihine kadar yurt içinde bulunan Rentgo araç kiralama noktalarından ya da rentgo.com üzerinden 200 TL ve katları tutarında araç kiralaması yapan kişiler çekilişe katılabilir. Kiralanan araçların kullanım süresi sona erdikten sonra anlaşma numarası, ad-soyad, adres, GSM numaranız, fatura tarihi ve fatura numara bilgisi ile birlikte kayıt olanlara çekiliş hakkı verilecektir. (her 200 TL’lik ücret, 1 çekiliş hakkı vermektedir.)

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 2019 model Ford Focus otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 13 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak yapılacaktır. Çekilişin resmi sonucu ise 17 Şubat 2020 tarihinde Milliyet Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

RentGo Ford Focus Çekiliş Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

Asil talihli 3 Mart 2020, yedek talihliler ise 18 Mart 2020 tarihine kadar başvuru yapmalıdır. Bu tarihler son başvuru tarihi olmaktadır.

İkramiye tesliminde fatura ve anlaşma formunun ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle çekilişe katıldığınız bu belgeleri saklamanız sizin sorumluluğunuzdadır.

Çekilişe M.N.B Oto kiralama, Hedef Çekiliş ve Organizasyon çalışanları, 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılmış olup, ikramiye kazansalar bile ikramiye verilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ya da hizmetin KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve yasal yükümlülük de talihliler tarafından karşılanır. Daha detaylı bilgi için ve kampanya sayfasına ulaşabilmeniz adına https://cekilis.rentgo.com linkini kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir