Rossmann 11.11 Kampanyası 2019

Rossmann 11.11 Kampanyası kapsamında 11 Kasım 2019 tarihine kadar kampanyaya dahil markaların seçili ürünlerinde tam %70’e varan indirimler var! Kampanyaya dahil olan ürün kategorileri ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır…

Rossmann 11.11 Kampanyası kapsamına dahil kategoriler nelerdir?

Cilt bakımı, makyaj malzemeleri, parfüm, diş temizliği, duş kremi, duş jeli, saç spreyi, şampuan, traş makinesi, deodorant, ağda bantları, ayak törpüsü, sıvı sabun, diş fırçası, diş macunu, çamaşır deterjanı, bebek bezi, pudra, kil maskesi, saç kökü güçlendirici hızlı uzamaya yardımcı şampuan biotin ve kafein kategorilerine dahil olan ürünler bulunmaktadır. Kampanya kapsamında belirttiğimiz gibi; %70’e varan çeşitli indirimler bulunuyor. Yani tüm ürünlerde indirim oranı %70 değildir. %60, %50 gibi çeşitli oranlarda da indirimli ürünler mevcuttur.

Kampanya kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Kampanya 6 Kasım ile 11 Kasım 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Mağaza stokları ile sınırlıdır.
  • İnternet ve mağazalarda geçerli olmaktadır.
  • Kampanya kapsamında ürün fiyatlarına KDV dahildir.
  • Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Rossmann mağazalarındaki görevlilerden ya da Rossmann müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir