Rossmann Yılbaşı Kampanyası

Rossmann Yılbaşı Kampanyası kapsamında indirimli ürünlerini açıklandı! 1 Ocak 2019 tarihine kadar kampanya devam edecektir. Katalogda yer alan bilgiye göre %50’ye varan çeşitli indirimler mevcut ancak metroda yer alan “Modyo TV” için %60’a varan indirimler başlığını tercih etmiştir. Bu yazımızda katalogda yer alan yazılı bilgileri referans edindik. Detaylar aşağıda yer aldığı gibidir;

Alterra marka renkli kozmetik ürünlerinde indirim %50’dir. L’OREAL Paris, Maybelline, Note, Pastel, New Weel marka renkli kozmetik ürünlerinde indirim oranı %40’dır. Bu markalara ait tüm ürünleri kapsamıyor. Çoğu markada oje, kalem ve setler bu indirime dahil değildir.
Rival De Loop, Rival de Loop Young renkli kozmetik ürünlerinde indirim oranı %30’dur. Diadermine, Nivea, L’oeral, Procsin, Ziaja marka cilt bakım ürünlerinde indirimler %50’dir.
Seçili parfüm çeşitlerinde, tüm duj jeli çeşitlerinde, tüm hijyenik ped çeşitlerinde, tüm saç bakım ürünlerinde %40 indirim bulunmaktadır.
Diğer ürünler ve indirimleri görebilmek için buraya tıklayabilirsiniz. Kampanya ile ilgili olarak detaylı bilgi için Rossmann mağazalarındaki görevliler ile iletişime geçebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir