Rüyamda Eti Wanted Gördüm Eti Wanted iPhone XS Çekiliş Kampanyası

Rüyamda Eti Wanted Gördüm Eti Wanted iPhone XS Çekiliş Kampanyası kapsamında 1 Nisan ile 10 Mayıs 2019 tarihleri arasında ruyamdaetiwantedgordum.com üzerinden kampanya tanıtımı videolarını izledikten sonra; karşınıza çıkacak olan forma sizden istenilen bilgileri (ad, soyad, adres,  telefon numarası ve e-mail) bilgilerini girenlere girerek 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım 1 adet ile sınırlıdır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 şanslı talihli iPhone XS 64GB telefon kazanacaktır. (Adet fiyatı 9.899,00 TL)

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 16 Mayıs 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonucunda talihlilerin isimleri ise 21 Mayıs 2109 tarihli Takvim Gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Rüyamda Eti Wanted Gördüm Eti Wanted iPhone XS Çekiliş Kampanyası ile ilgili detaylar nelerdir?

Çekiliş sonucunda belirlenen asil ve yedek talihlilere posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Asil talihlilerin 5 Haziran 2019 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 20 Haziran 2019 tarihine kadar kimlik ve iletişim bilgileri ile birlikte info@umutcekilis.com adresine mail göndermesi ya da çekilişi düzenleyen Umut Çekiliş firmasına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

İlgili tarihleri geçiren asil ya da yedek talihliler ikramiye kazanamayacaktır. İkramiyelerin son teslimatı 25 Haziran 2019’dur. 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Ayrıca Eti Gıda ve Umut Çekiliş’in çalışanları çekilişe katılamazlar. Çekilişe katılıp ikramiye kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

İkramiye bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergiler ve diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Daha detaylı bilgiler için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir