istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Şanslı Çark Çekiliş 1.Dönem

Şanslı Çark Çekiliş 1.Dönem kapsamında Monster Abra model Laptop ya da Mijia Elektrikli Scooter ödülü kazanacak kişilerden biri de siz olabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar yazımızda yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Ağustos 2020 tarihine kadar yurt genelinde Doğuş Yiyecek ve İçecek markasına ait kampanyaya dahil olan promosyonlu Patos, Cipso, Chips Master, Çerezos ürünlerinin Süper, Süper Plus, Süper Extra ve Parti Boy paketlerinden birini satın alarak paketin içinde bulunan şifreyi https://www.sanslicark.com/ sitesinde yer alan ya da Şanslı Çark mobil uygulamalarındaki ilgili alanlara şifre, ad, soyad, telefon numarası, operatör bilgisi, doğum tarihi ve e-posta bilgilerini giren kullanıcılar çekilişe katılım sağlayabilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 şanslı talihli Monster Abra A5 Laptop,

5 şanslı talihli Mijia M365 Elektrikli Scooter ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 8 Eylül 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecek olup, çekilişin resmi sonucu ise 10 Eylül 2020 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Şanslı Çark Çekiliş 1.Dönem kapsamında diğer detaylar neydi ki?

İkramiye tesliminde şifreli kart ibrazı zorunlu olmaktadır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylı bilgilere sanslicark.com sitesi üzerinden ya da Şanslı Çark mobil uygulamaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir