Sbarro Cinemaximum Sinema Kampanyası

Sbarro Cinemaximum Sinema Kampanyası kapsamında Sbarro’dan pizza aldığınızda Cinemaximum sinema davetiyesi 11,95 TL olacaktır! Kampanya kapsamında alınan sinema bileti İstinye Park, Atakule, Kanyon, Zorlu Center, Akasya, Nişantaşı City’s AVM’lerinde bulunan Cinemaximum’larda geçerli değildir. Sadece 2D filmler kampanya kapsamındadır. 3D filmleri ise 2 TL farkla tercih edebilirsiniz.

Kampanya dahilinde telefon numaralarını paylaşan Sbarro restoran müşterileri ne SMS ile bir adet PNR kod gönderilecektir. Bu SMS’te belirtilen tarihlere kadar geçerli olacaktır. PNR Kodları tek kişiliktir. Menü ve kod birlikte alınmak zorundadır. Alınan sinema davetiyesi Cinemaximum gişe görevlisine teslim edilerek bilet ile değiştirilir. İnternet ya da telefon üzerinden yapılan rezervasyonlar kampanya kapsamında değildir. Sadece gişede yapılan işlemler kampanyaya dahil olacaktır. Paket servis de kampanyaya dahil değildir.

Kampanya farklı indirim ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir