Schweppes Yeni Yıl Çekilişi

Schweppes Yeni Yıl Çekilişi Schweppes Yeni Yıl Çekilişi kapsamında Dj Controller, Harman Kardon Aura Studio ya da diğer ödüllerden birisini kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar yazımızda…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Schweppes Yeni Yıl Çekilişi kapsamında 10 Ocak 2021 tarihine kadar yurt genelinde tüm Migros mağazaları, 5M Migros, MigrosJET ya da Sanal Market üzerinden Schweppes ürünlerinden birlikte ya da ayrı ayrı tek seferde 15 TL ve katları tutarında alışveriş yapan Money özellikli kart sahipleri kampanyaya katılabilecektir. Her 15 TL’lik Schweppes alışveriş 1 adet çekiliş hakkı kazandırır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 şanslı talihli Pioneer DJ DDJ-400 2 Kanal Rekordbox DJ Controller,

20 şanslı talihli Harman Kardon Aura Studio3,

100 talihli Philips Hue Go V2 Aydınlatma,

100 talihli Schweppes Bar Kiti ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

22 Ocak 2021 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak çekiliş gerçekleştirilecek olup, çekilişin resmi sonucu ise 26 Ocak 2021 tarihinde Posta Gazetesi ve sitemizde yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Schweppes Yeni Yıl Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Migros firmasına ait siteden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir