Scotty ile Arkadaşını Davet Et Kazan

Scotty ile Arkadaşını Davet Et Kazan Kampanyası kapsamında her arkadaşınız hem de siz yapacağınız kullanımlarda geçerli olmak üzere indirim kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte kampanya ile ilgili olarak detaylar aşağıda yer almaktadır…

Arkadaşımı nasıl davet ederim? 

Scotty uygulamasına giriş yaparak; Profil bölümüne giriniz. Bu bölümde profiliniz ile ilgili olarak ayarları yapabiliyorsunuz. Ayrıca adreslerinizi, kart bilgilerinizi, indirim & promosyon ekleme işlemlerini yapabiliyorsunuz. Biz uygulamaya arkadaş davet edeceğimiz için; “Davet et, Kazan!” başlığına giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu başlığa tıkladıktan sonra kampanyaya ulaşabiliyorsunuz. Sayfanın en altında da Davet Kodunu Arkadaşınla Paylaş bölümü mevcut. Bu butona tıklayarak; WhatsApp üzerinden arkadaşınıza referans bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Arkadaşınıza gönderdiğiniz bu mesajın içinde sizin referans linkiniz mevcut olmaktadır.

Arkadaşınız bu link üzerinden uygulamayı indirerek yapacakları kullanımlar için indirimler kazanacak. Kampanyaya dair detaylar da hemen aşağıda yer almaktadır.

Arkadaşım uygulamayı indirdikten sonra ne olacak? İndirim 

Arkadaşınıza ilettiğiniz referans linki ile uygulamanın inmesi durumunda arkadaşınız ilk yolculuğunda 20 TL, ilk yemek siparişinde ise 10 TL indirim kazanacaktır. Bu kullanımları arkadaşınızın yapması halinde de siz; dört yolculuğunuzda geçerli olmak üzere 20 TL indirim kazanacaksınız. Ayrıca 30 TL ve üzeri yemek siparişlerinizde geçerli olmak üzere 10 TL indirim kazanacaksınız. Bu şekilde siz de 30 TL indirim kazanıyor olacaksınız.

Unutmayın indirim kazanabilmeniz için; arkadaşınızın Scotty’i sizin referansınız ile indirip, kredi kartı ile kullanım yapması gerekmektedir.

Scotty ile Arkadaşını Davet Et Kazan Kampanyası ile ilgili detaylar?

Kampanyaya dair farklı bir detay uygulama üzerinde paylaşılmamıştır. Fakat burada yer almayan sorularınız var ise; Scotty uygulaması üzerinde bulunan “Yardım” bölümüne girerek; çağrı merkezini arayarak destek alabilirsiniz.

Diğer Scotty Kampanyaları https://okampanya.com/marka/scotty-kampanyalari/ linki üzerinde yer almaktadır. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, promosyonlar, çekiliş kampanyaları, girişimciliğe dair içerikler, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden www.okampanya.com linkinden başlamak isteyebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir