Scotty Yemek Siparişinde 20 TL İndirim

Duyduk duymadık demeyin!  Scotty Yemek Siparişinde 20 TL İndirim var! Peki nasıl mı olacak? Kampanyanın detaylarını sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Scotty uygulamasını indirip, kayıt olan herkese ilk siparişinde geçerli 10 TL, ikinci siparişinde geçerli 10 TL olmak üzere toplam 20 TL indirim kazanacaksınız. Kuryenin siparişinizi getirmesi için en az 10 TL’lik ödeme yapmanız gerekiyor. Yani 20 TL’lik bir yemek siparişiniz 10 TL’ye size ulaşacak!

Ayrıca; arkadaşlarınızı Scotty uygulamasına kodunuz ile davet edip, onlar uygulamayı indirdiğinde ve sipariş verdiklerinde yine hediye TL’leriniz olacaktır. Bu promosyon TL’lerin kodu yoktur. Sepetinize ürünleri eklediğinizde otomatik olarak tanımlanacaktır. Tanımlandığı zaman indirimin uygulandığını göreceksiniz.

Ben ve arkadaşlarımın yemek siparişleri için kullandığı bir platform olduğundan dolayı özellikle bu uygulamadan bahsetmek istedim. Kurye siparişinizi teslim almaya gidip, size getirirken haritadan canlı olarak görebiliyorsunuz. Kuryeyi arayabilir, canlı desteğe bağlanıp bilgi alabilirsiniz. Uygulama ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye kendi sitesinden ulaşabilirsiniz; linki buradadır: https://www.scotty.app/

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir