Sebamed iPhone XR Çekiliş Kampanyası

Sebamed iPhone XR Çekiliş Kampanyası kapsamında 14 Mart ile 27 Mart 2019 tarihleri arasında Migros mağazalarında, 5M Migros, Migros Jet, Sanal Market üzerinden yapacağınız Sebamed markalı ürünlerden 55 TL ve katları değerinde alışveriş yapan Money Kart özellikli kart sahipleri çekilişe katılabilecektir. Money Kart hariç Money Bonus müşterileri de çekilişe katılabilir. Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

Çekiliş sonucunda 5 şanslı talihli iPhone XR 64 GB akıllı telefon kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş firma tarafından 15 Nisan 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonuçları ise 19 Nisan 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Sebamed iPhone XR Çekiliş Kampanyası ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere firma ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer güncel çekiliş kampanyalarına ulaşabilmek için https://okampanya.com/cekilis/cekilis-sonuclari/ linkini kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir